Kontakt

R. D. Pavel Buchta – farář farnosti Otnice (Otnice, Lovčičky, Milešovice)

– administrátor farnosti Bošovice

telefon: 544 240 019

mobil: 602 468 578

Jiří Martinásek – varhaník v Otnicích

mobil: 776 366 698

Ing. Jan Bílek – hlavní administrátor stránek www.otnice.9e.cz

bilek.h@gmail.com

9 komentářů u “Kontakt

 1. Dobrý den,

  jmenuji se Jana Bodnárová a studuji na KTF UK obor Dějiny křesťanského umění.Teď se pokouším psát diplomovou práci o patronátních kostelích, které Lichtenštejnové postavili či radikálně přestavěli ve druhé polovině 19. století. Protože budu psát i o Vašem kostele ráda bych Vás požádala o laskavou pomoc. Potřebuji – pokud se v tomto období psala – nahlédnout do farní knihy či kroniky. Mohly by se tam nacházet informace týkající se kostela právě v tomto období (1850-1900). Uvítám i jakýkoliv typ – obecní kronika, místní tisk. Zajím mě cokoliv, co by se mohlo týkat daného tématu. Také bych k Vám v nejbližší době ráda zajela a poprosila Vás o umožnění fotografické dokumentace. Budu se snažit přizpůsobit termínům, které navrhnete.

  Děkuji moc za jakoukoliv odpověď a přeji požehnaný, hezký den

  Jana

  P.s.: Na setkání s Vámi se velmi těším

  Kontakt mimo email: tel. 777091964

 2. Dobrý den,
  ze srdce bych Vás chtěla pozvat na zítřejší koncert sborů do Šaratic.
  Jedná se o akci „Sborování 2014“, která začíná v 10:00 v kostele sv. Mikuláše v Šaraticích.Vystoupí celkem pět sborů: Magnificat – Újezd u Brna, Chrámový sbor z Archlebova, Chrámový sbor při kostele sv. Václava v Nemoticích, Pěvecký sbor Gloria – Slavkov u Brna a Collegium musicale bonum – Šaratice.
  Přehlídku bude moderovat prof. Jiří Sehnal, společnou skladbu na varhany doprovodí MgA. et MgA. David Postránecký. S pozdravem Eva Darmovzalová

 3. Dobrý den,zpracovávám rodokmen naší rodiny a vím,že mnoho mých předků pochází právě z Otnic. Můj pradědeček se jmenoval Vilém Svoboda,nar.1.8.1893 v Otnicích,jeho otec,Jan Svoboda,kolář v Otnicích,nar.26.5.1863, a matka Anna,roz. Pavlovec,nar.16.7.1872.
  Potud sahají mé podklady,ve formě křestního listu.
  Ráda bych Vás poprosila i o sebemenší pomoc při mém pátrání v tak krásné záležitosti,jakou historie nesporně je.
  Byli jsme opravdu rozvětvená rodina a již se ztrácím.
  Děkuji Vám předem za jakoukoliv informaci,
  s úctou a pozdravem Trantová Lenka,Most.

Napsat komentář